Aleš Valenta, 47 let, -6 kg .... Už pár let 4x týdně sportuji, ale přesto jsem stále přibýval na váze. Naprostým překvapením pro mne bylo, že jsme vlastně jedli málo. Dnes jím více, i jídla která jsem neznal a celá řada jídel mi vyloženě chutná.

Už pár let pravidelně 4x týdně sportuji, ale přesto jsem stále přibýval na váze. Vyzkoušel jsem různé diety za podpory chemických i přírodních přípravků, efekt se vždy nějaký menší dostavil a navíc krátkodobě.

Náhodou jsem narazil na Hubneme pro zdraví a zaujala mě možnost zhubnout naprosto jiným způsobem a to změnou jídelníčku a celkově přístupem k životosprávě. Bylo mi jasné, že ale musím přesvědčit i manželku, aby do toho šla se mnou, protože kuchyň není moje hobby.

PROMOKÓD PRO KONZULTACI ZDARMA HUBNEME2016

Do Hubneme pro zdraví jsme šli tedy společně a dobře jsme udělali. Upravili jsme pitný režim a začali jsme jíst jiné potraviny než dosud a výsledek se brzo dostavil. 

Měl jsem strach, že budu hladovět, ale opak je pravdou. Naprostým překvapením pro mne bylo, že jsme vlastně jedli málo a dnes jím jídla, která jsem neznal, jím více a plno věcí mi vyloženě chutná.

Naše specialistka Jana Česlíková nám sestavila jídelníček a poskytla hromadu rad co a jak máme dělat, čeho se držet, prostě jak na to.

Po 3 měsících, kdy jsem zhubl 6 kg a můžu říct, že návštěva v Hubneme pro zdraví byla opravdu dobrá volba.

Lenka Strnadlová, 34 let, Ostrava .... Diety jsem vždy odmítala, na konzultaci jsem šla jen ze zvědavosti a vstoupila do programu 3 dny před Vánocemi což byla výzva.

Svou první návštěvu v Hubneme pro zdraví jsem absolvovala pouze ze zvědavosti. Po hodině konzultace jsem ale odcházela s podepsanou smlouvou na 3 měsíce. Rozhodně to nebylo mým cílem a navíc to bylo 21.12.2015 což je 3 dny před Vánocemi, ale šla jsem do toho!

Vždy jsem odmítala jakékoliv diety. V minulosti jsem si prošla několika dietami a všechny se stejným výsledkem, s Ing. Janou Česlíkovou jsem ale byla přesvědčena o tom, že nejde o dietu, nýbrž o změnu stravování. Bylo mi přislíbeno, že mě naučí správně jíst, což znamená pravidelnost, správné potraviny, správné složení potravy a hlavně správný pitný režim, což považuji za nejdůležitější.

Musím říct, že peněz vložených do tohoto programu v žádném případě nelituji. Jsem nabitá spoustou informací a hlavně za 3 měsíce jsem zhubla 7 kg tuku.

Cítím se o poznání lépe, vyměnila jsem šatník a jsem přesvědčena o tom, že to není konečné číslo. Je vážně skvělé jíst, nemuset si jídlo vážit a přitom hubnout. Také musím vyzdvihnout svého výživového poradce paní Janu, který mě skvěle motivovala, vše podrobně vysvětlovala a hlavně mi věřila.

Ladislav Juchelka, 65 let, Ostrava, "Cítím se na 50. Strava je opravdu skvělá, pořád něco jím."

Jmenuji se Ladislav a mám 65 let. Někdo by řekl, že v těchto letech je zbytečné zabývat se svým tělem a začínat se zdravou stravou. Je to však hluboký omyl!
Celý svůj život miluji hory a vysokohorskou turistiku. V poslední době jsem byl párkrát na výšlapu, ale nebylo to bohužel ono. Vážil jsem už skoro 100 kg při výšce 176 cm.
Moje manželka už druhý rok jí zdravě, hodně zhubla, cítí se výborně a moc jí to sluší. Několikrát mi naznačovala, ať to také zkusím. Neměl jsem moc zájem, nebral jsem to vážně a při představě zdravé výživy jsem všechny výzvy zamítal. Nechtělo se mi do toho, i když jsem nemohl dopnout kalhoty, saka a košile u krku.

Až jednou!!

Byl jsem s kamarádem o 6 let starším a o 33 kg lehčím ve Vysokých Tatrách. Když jsem viděl, že on skáče mezi kameny jako kamzík a já funěl do kopce jako bizon, rozhodl jsem se k radikálnímu řešení. Navíc manželka dostala ZDARMA kupón na konzultaci do Hubneme pro zdraví. Tak jsem se sebral a šel na konzultaci.
Po krátké debatě jsem si zakoupil jeden z programů a začal s hubnutím. Brzy jsem zjistil, že to není jen o stravě, ale především a vůli a hlavě.

PROMOKÓD PRO KONZULTACI ZDARMA HUBNEME2016

Moje žena ráda vaří a zajímá se o zdravou výživu. Není to nic jiného, než kvalitnější strava našich předků, střídmost a pravidelnost, s omezením tuků, cukrů a bílého pečiva a o rozumné konzumaci alkoholu. Když se to také umí připravit, je jídlo moc chutné. Za půl roku jsem shodil 13 kg hlavně vnitřního viscerálního tuku, cítím se skvěle a kardiolog mi dokonce snížil léky na tlak. Strava je opravdu skvělá, pořád něco jím, což je nepředstavitelné u řady nesmyslných internetových diet.

Moje tělo si už zvyklo a tak si mohu dovolit občas i zhřešit něčím nezdravým. Těším se, že to půjde ještě malinko dolů a že se známý jo-jo efekt nedostaví čehož příkladem je totiž moje žena. Cítím se opravdu báječně. Mám pocit, že je mi padesát. Všem vřele doporučuji.

"Není to dieta! Je to jen změna jídelníčku." říká Lucie Lokajová, 20 let, Ostrava

          Bylo mi 19 když se mne moje vlastní maminka s babičkou zeptaly, jestli neuvažuji o nějaké výživové poradkyni. Nejen jim, ale všem v mém okolí nešlo do hlavy, proč holka, která maturuje z tělocviku a pravidelně cvičí, vypadá, tak jak vypadá?
          Na rozdíl od mých kamarádek jsem nejedla sladká jídla, necpala se hamburgery, měla víc pohybu než ony a bohužel jsem vedle nich vypadala velice obézně. Nejen mne, ale i mou rodinu štvalo to, když viděli, jak dřu v tělocvičně od rána do večera a kila ani obvod mých partií se stále neměnil.
          Dala jsem na rady své maminky a babičky a podívala se na internet, kde jsem se dostala na odkaz HUBNEME PRO ZDRAVÍ, tak jako právě teď Vy. Když jsem si zavolala a domluvila termín první konzultace, byla jsem nervózní, hrozně jsem se styděla za to, jak vypadám. Po pár minutách, kdy jsem si povídala o svém problému s velice sympatickou specialistkou ANDREOU SCHMIDTOVOU, ze mne nervozita spadla.
          Ukázalo se, že mým největším problémem byla nepravidelnost v jídle, velké množství sacharidů a hlavně málo tekutin. Mým cílem bylo zhubnout 20 kg, po třech měsících jsem zhubla neuvěřitelných 16 kg. Nejlepší pocit na tom všem bylo, když jsem přišla na konzultaci a zjistila jsem, že jsem zase o pár kilo lehčí. No a největší odměna je potom to, když si obléknete o pár čísel menší oblečení a každý okolo Vás chválí, že Vám to sluší. Před pár týdny jsem začala znova chodit na konzultace a mám v plánu zhubnout dalších 10 kg.
          Není to žádná dieta, je to jen pozměněný jídelníček, a hlavně zjistíte, že to ani není dřina, protože se budete cítit skvěle.

Milan Florián, 68 let, Český Těšín, "Cíl 10 kg za 6 měsíců překročen!"

          Tak jako mnoho lidí i mne trápila nadváha. Přes veškeré snahy zhubnout, výsledek nulový. Nepomohlo hladovění, jíst zeleninu a podobné "dobře" míněné rady, diety nepomáhaly. Nadváha mě obtěžovala stále více, cítil jsem se mizerně a samozřejmě i moje lékařka měla výhrady ke zvýšenému cholesterolu a vysokému tlaku.
          Na internetu jsem hledal weby zabývající hubnutím, vyzkoušel drahé čaje, tablety, koktejly, ale většina z těchto nabídek jsou bez odborné podpory na nic. Při svém hledání narazil na nabídku odborné konzultace v HUBNEME PRO ZDRAVÍ v Ostravě, kde jsem se hned vydal. Byl jsem překvapen jak příjemným prostředím, tak i odborným přístupem se zajímavou nabídkou zdravého a trvalého hubnutí.
          Ujala se mne výživová poradkyně MGR. ADÉLA LOVEČKOVÁ, která se mnou konzultovala mé problémy, stravovací návyky a určila další postup při snižování nadváhy. Na základě vyšetření krve a určení metabolického a nutričního typu mi byl sestaven stravovací plán. Za cíl jsme si dali snížit váhu do 6 měsíců o 10 kg.

          Pravidelné konzultace s diagnostikou se konaly co 14 dnů, váha skutečně letěla dolů. Nešlo jen o pouhou tělesnou váhu, ale hlavně tělesný tuk, s kontrolou, metabolického věku, hydratace a podobně. Výsledek se skutečně dostavil a při dodržování všech navržených opatření jsem zhubl 12 kg za 6 měsíců!
          Ve zdravém způsobu stravování hodlám nadále pokračovat a neumím si představit, že by se mi nadváha měla vrátit. Cítím se o mnoho lépe jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Je to hezký pocit,udělat něco pro své zdraví.

"Cítím se jako VÍTĚZ" říká Jana Sládková, 34 let, Ostrava

          Od 16 - ti let jsem se stala věčnou dietářkou. Kila navíc se dostavila po porodu dvojčat a pak při studiu vysoké školy. Ve svých 34 letech jsem se rozhodla pro hubnutí pod odborným dohledem, které by bylo trvalé.
          Při první schůzce jsem se seznámila s velmi příjemnou nutriční specialistkou MGR. ADÉLOU LOVEČKOVOU, se kterou jsem si hned padla do oka. Skvěle mě motivovala a podporovala k dalším úspěchům. Nebylo to se mnou snadné, protože pracuji jako zdravotní sestra v 3-směnném provozu, ale i s tímto problémem jsme se skvěle popraly.
          Nejhorších pro mě bylo prvních 14-dnů, ale při úbytku na váze mě to čím dál tím víc motivovalo. Manžel má ze mě radost a já získala zpátky své seběvědomí. Začala jsem hubnout při váze 86 kg a po 5-ti měsících jsem již na váze 71 kg a pokračuji dále.

vynechat jídla

8.díl o dietách - "Jíst jednou denně", 9.díl - "Vynechat jídla"

Jíst jednou denně? Na první pohled dobrý nápad. Zdá se, že pokud dáme tělu méně kalorií, méně…

Celý článek
mene_jist+pohyb

7. díl seriálu o dietách - Méně jíst a více se hýbat!

Méně jíst a více se hýbat! Dost často toto slyšíme, když chceme zhubnout. Více se hýbat je…

Celý článek
černý bez2

Několik zajímavých tipů jak upravit černý bez / kosmatici

VYUŽITÍ JEDNOTLIVÝCH ČÁSTÍ ROSTLINY ČERNÉHO BEZU květy černého bezu se tradičně používaly ve formě nálevu nebo masti…

Celý článek